| χƒяυмυѕιкαχ a întrebat:

prietena mea mi-a spus ca nu se simte bine simte ca niste bubuituri in cap eu cred ca are tensiunea prea mare. Ce poate sa faca sa ii scada tensiunea?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| DiaS a răspuns:

Sa fie mai linistita \ Sa ia niste pastile cred...Du-o la doctor!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Să se ducă la doctor.

| giony54 a răspuns:

Sa mearga la medic sa faca analize si dupa aceea sa ia tratament naturist.Nu este de joaca cu oscilatiile de tensiune.Pana atunci sa bea ceai de tei.