| benga94 a întrebat:

Salll TPU! In timp ce fac dragoste simt o durere in partea stinga jos! Posibil sa am pietre la rinichi sau harnie de disc inca nu e confirmata treaba, dar nu stiu ce legatura ar avea, intr-adevar am dus si mai mult cam vreo ora si ceva am baut vreo 2 sampanii si ma luasem putin, astept sfaturi, pareri.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| Gabi19971983 a răspuns:

Nu s-ar putea ca daca ai facut prea mult sa se fi slabit un muschi! Nu-i nimic trece!

| Mihaela1964 a răspuns:

Posibil sa fi racit, incearca si-o baie fierbinte cu sare.Numai bine!

| Anitta97 a răspuns:

laughing Un sfat ..invata sa scrii si din pacate te doare deoarece ramai ipotent sad offff