| anonim_4396 a întrebat:

Sallz TPU! Ieri m-am lovit la san (odata m-a lovit sora mea mai mica din greseala, si odata m-am lovit singura de genunchiul mamei laughing ). De durut, m-a durut decat 2 secunde atuncii cand m-am lovit dar acum nu ma mai doare. Dar am tot citit pe net ca nu e bine sa te lovesti la san etc. Voi ce ziceti? Pot aparea complicatii daca nu ma doare deloc?
P. S: Am 12 ani big grin

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
5 răspunsuri:
| emima a răspuns:

Nu cred ca are nimic daca nu te doare stai linistrita si de alta data sa fii mai atenta ca nu se stie

| Andruşcă a răspuns:

E grav.O sa se usuce si o sa cada!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu stiu ce sa spunhappy dar si eu m-am lovitcall mea tot cand eram mai mica am mai auzit ca nu mai cresclaughing dar nu e adevarat mie mi-au crescut oh go onlaughing

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Alexureche ia vezi-ti de ale talewinking

| URK a răspuns:

Teresa...putem sa-i vedem? Cine stie, poate au probleme rolling on the floor