| anonim_4396 a întrebat:

A folosit cineva crema pentru diminuarea cuperozei de la oriflame, gama bioclinic? In cat timp se vad rezultatele?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| aurasauras a răspuns:

Eu te sfatuiesc sa iei ser pentru cuperoza de la Ecovital, nu este injectabil este lichis si il aplici pe fata

| emabrumareanu29 a răspuns:

Buna. iti propun un job. reprezentant/coordonator la giada rome sau ladys.daca te intereseaza,id-ul meu este ema_brumareanu@yahoo.com si iti pot da mai multe detalii.

| Galatanu_Gianina_1991 a răspuns:

Buna. eu am incercat foarte multe creme pana sa ajung la cea care mi a refacut mie tenul. O recomand din toata inima, este de la Oriflame, este naturala, iar daca ai sa o folosesti ai sa te indragostesti de ea. si nu glumesc pentru ca este cea mai buna crema pentru cuperoza plus ca si pretul este foarte f f bun. Ma poti contacta daca vrei sa aflii mai multe detalii sau daca doresti sa achizitionezi aceasta crema minune pentru tenul uscat-sensibil. ( glt_gianina@yahoo.com )