| Sandy25 a întrebat:

A folosit cineva WaterOut XXL + BootBurn Active? Este eficient, da rezultate sau este o facatura. Doresc sa slabesc si ma intereseaza sa stiu daca este eficient fara sa ma infometez sau sa dau bani la sala.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| BuLaNNNeL a răspuns:

Alimentația e totul, NU exista nicio pastilă/supliment care te slăbește, înțelegi? Daca exista NU mai era nimeni gras, nu? Deficit caloric si mișcare. După un timp poti incerca cu l-carnitina.

3 răspunsuri:
| Crackman a răspuns:

Vrei sa slabeati trebuie mereu sa iti masori mancarea... si cateva ore pe saptamana de sport.

| MihaiNicu23 a răspuns:

Nu exista pastile de slabit, alimentatia si sala, sportul ajuta, dar dieta cam trebuie tinuta o lunga perioada te timp daca nu chiar toata viata daca ai probleme serioase cu greutatea.

| MaximIulia a răspuns:

Am folosit waterout un plic în 500 ml apa băuți pe parcursul dimineții. Cântărit înainte de un antrenament de 30 min și după... diferența de 2 kg. Se transpira intensiv. Deci dacă ai retenție de apa în organism recomand.dar atenție... nu funcționează fără miscare