| CatalinDNK a întrebat:

Acum 2 zile m-am ars cu chibritul la degeg si m-a durut foarte tare. In momentul de fata mi-a iesit o basica cu ceva lichid in el si ma doare foarte tare. Din ce am citit pe net nu este bine sa spargi basica. Voi ce parerea aveti? Vreau sa scap cat mai repede de ea.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| lpavel a răspuns:

Daca o spargi acum o sa te usture rau! Trebuie s-o lasi asa pana se sparge singura daca vrei sa nu te doara...