| stefanp99 a întrebat:

Acum 3-4 zile am pus mana pe sangele menstrual al unei fete. Ziua urmatoare m-am trezit cu febra(38) si ma durea capul si tuseam. Nu stiu daca fata aceea are SIDA/HIV si s-ar putea sa fi racit, caci am iesit afara in tricou si mama mea si sora mea au fost racite si au avut aceleasi simptome. Am sau nu HIV?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
| RobertMoon a răspuns:

Ai racit nu ai luat Hiv ca nu i-ai tras-o sau te-a muscat.

| Buburuză38 a răspuns:

Câți ani ai? laughing)

| DoLc3MaRi3 a răspuns:

Nu ai HIV sau Sida sau mai stiu eu ce alte boli e o simpla raceala

| stefanp99 explică:

Am 15 ani