| gabyz27 a întrebat:

Acum 3 zile am fost sa alerg si eram imbracat in blugi mulati care ma strangeau pe gamba.Am dat vreo 4-5 ture, Cand am ajuns acasa si mi-am dat blugii jos ma durea gamba stanga, Nici acum nu mi-a trecut stie cineva ce sa fac?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| brandiburu a răspuns:

Te-au strans prea tare, sangele n-a circulat cum trebuia, muschiul nu s-a oxigenat pe masura, etc.
Asteapta, o sa treaca. Mai greu dar o sa treaca.

1 răspuns:
| SlowLikeSnow a răspuns:

Se numeste febra musculara-j