| Evans a întrebat:

Salut happy Acum 4 Zile am avut un accident cu bicicleta.Problema e ca m-am lovit tare la penis si la testicule.Scrot-ul[saculetul testiculelor] este vanat si penisul de la baza ma doare foarte tare.De la baza zic dincolo de testicule happy

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Sorrynel a răspuns:

Salut! Ar trebui sa pui niste gheata, si daca nu se duce in cateva zile ar trebui sa te duci la un doctor specializat. Cunosc eu unul in Cluj, pe langa McDonald`s, Profesorul Hutzanu.

4 răspunsuri:
| gigel68 a răspuns:

Mergi la urolog ca e mai bine decat sa faci ceea ce iti spune lumea pe forum.
sau nu ai nevoie de ajutor? din "intrebare" pare ca doar te lauzi.

Abh
| Abh a răspuns:

Du-te cat mai curand la un urolog, traumatimele in acea zona pot avea urmari pe viitor.

| Fotbalistul a răspuns:

Take a masturbation!

| AnormalFunkyGuy a răspuns:

Si eu am exact aceeasi problema... e o culoare mai inchisa, la mine m-a lovit un pr cu o bucata imensa de gheata (din joaca) si tot ma doare, nu sunt sigur dar cred ca se si extindem incerc cu gheata. tie ti s-a dus?