| anonim_4396 a întrebat:

Salut,acum vreo 5-6 ani am avut o cazatura destul de urata pe niste scari,am cazut direct in cap si de atunci pana acum tot am un cucui.
Este normal, trebuia sa dispara sau trebuie sa vizitez un doctor?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| gabicoo a răspuns:

Cucuiul s-a calcifiat. Trebuia să mergi atunci la medic. Totuși un control nu strică.