| MBMIIIxShady a întrebat:

Salut,am 13 ani si 1.45 m inaltime, ce exercitii as putea face pentru am inalta?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| siquic a răspuns:

:O :O :O :O :O :O :O :O... adica stai putin ...depinde de fiecare om
Eu am 12 ani, sunt in clasa a VI-a si am 1.58 cm
1.Seman cu tata
2. Tata e inaltwinking
3.Asa ca si eu sunt inalta tongue

Deci sa revenim...
a) Daca parintii tai ( sau cu cine semeni tu mai mult ) sunt inalti si tu vei fi inalt
b) Daca parintii tai ( ------- | | ------- ) sunt pitici ( scunji ) atunci si tu vei fi scund

SCZ dar asa functioneazawinking

FUNDITA! kiss

1 răspuns:
| Eastwood a răspuns:

Nu ai ce exercitii sa faci, mergi la baschet!