| caty_1428 a întrebat:

Salut am 13 ani si de circa 3 - 4 luni mi se lasa pe lenjerie o substanta alba - galbuie, spuneti-mi va rog de ce, din ce cauza? fundA))

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| lauracraciun a răspuns:

Pai acesta secretie este normala pentru c esti la varsta la care au loc schimbari in corpul tau.sir cred ca peste putin timp va veni ciclul menstrual:d.hee hee

6 răspunsuri:
| xkatax97 a răspuns:

Presupun ca esti baiat? laughing

| Alecsandraa29 a răspuns:

E posibil ca in urmatoarele lunii sa iti vina menstruatia,, acesta e motivul

Răspuns utilizator avertizat
| eliza_5959 a răspuns:

Ar trebui lucrurile acestea sa le discuti cu mama ta, pentru ca oricum dupa descriere trebuie sa ajungi la dermatolog sau ginecologie, probabi ai contactat o candida si aceasta trebuie tretata medicamentos. Bafta

| Ananas2 a răspuns:

Nu e nici o mare problema. multor fete li se intampla. poate ai o scurgere, sau trebuie sa iti vina ciclul. daca are un miros neplacut, trebuie sa mergi la doctor. [ stai linistita, nu e grav]

| Dennii a răspuns:

Pai este si normal esti in perioada adolescentei