| ionutmatei22 a întrebat:

Salut,am 14 ani iar acum cateva zile am fost racit.Imi suflam nasul incontinu iar astazi am inceput sa am un sunet in ureche ca si cum mi ar bate inima acolo sau ceva,ma puteti ajuta va rog, nu stiu ce am si imi este frica! multumec!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Nu ai nimic in ureche, esti doar obosit.
Frica, de ce?
cand nu ti s-a intmaplta nimci si nu te doare nimic?

| StoicAnalysis a răspuns:

Poate ai inceput de otita. Mergi la medicul de familie si explica-i tot ce simti.

| StefanescuDaniel a răspuns:

Probabil ai facut complicatii de la raceala s-au un inceput de otita. Ar trebui sa mergi la un spital care sa aiba sectia O.R.L (Oto rino larinologie) Multa sanatate iti doresc