| NicusorBarbu a întrebat:

Salut.Am 14 ani si de 4 zile ma doare piciorul drept. Durerea dispare dupa cateva secunde si apare dupa 5 minute.Cand eram mai mic aveam problema asta, iar doctorii spuneau ca imi cresc oasele piciorului si de aceea ma doare.Voi ce parere aveti?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| LoredanaS19 a răspuns:

Nu te-ai lovit niciodata la el? Adica nu cred ca te doare din cauza unor oase, probabil te-ai lovit odata cand erai mic si ţi-o rămas ca o fractura, ar trebui sa te duci la un medic specialist sa iti faca o radiografie sau ceva si sa iti spună exact ce anume ai la piciorhappy multa sănătatehappy

| Iris2004 a răspuns:

Mergi la un medic specialist. Poti avea o problema serioasa!