| Gabytzii a întrebat:

Am 15 ani sh am sanii mici fetele din clasa mea sunt bine dezvoltate iar eu.Este ceva problema ca am sanii asa de mici? Mi'a creste pana la 18 ani laughing. Cei din familia mea au sanii mari deci? O sa am si eu oare :-ss big grin

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| overdose90 a răspuns:

Eu am avut o colega care tot liceul a avut sanii mici, dar asta si pentru ca era slaba si mama ei ii avea tot mici. Deci nu e nicio problema ca inca nu ti-au crescut prea mult, gandeste-te la fotomodelele care au sanii mici, chiar daca au peste 20 de aniwinking.
Daca zici ca mama ta are sanii mari, probabil ca iti vor mai creste si tie, dar poate ca mai incet, poate nici in rest nu te-ai dezvoltat prea mult(adica par pe corp, crestere in inaltime etc). Iti va veni randulwinking!

5 răspunsuri:
| Liviu a răspuns:

Si eu am p... mai micalaughing
Da ma vezi sa fac topic? ca sa ma vaitrolling on the floor?
Sa fim seriosilaughing

| Dragosgan a răspuns:

La ce se gandesc fetele de 15 ani in loc sa invete carte...Chiar ca au dreptate unii cand spun ca era mai bine pe vremea comunistilor decat acum, atunci se invata carte, nu se gandea la tot felul de prostii...

| SaMoriTu a răspuns:

Gabytzii nu te ingrijora...
Fiecare are felul ei de a se dezvolta
Unele fete/femei au sanii mai mari altele mai mici
Probabil ca o sa ai si thu big grin
Dar asta nu ar trebui sa fii ingrijorata din cauza asta
Nu totsi suntem la fel!
Sper ca te-am ajutat :X

| draculaq a răspuns:

Stai linistita, o sa-ti mai creasca.

| Rapu a răspuns:

Pai in mod normal sanii cresc pana la varsta de 18 ani. Nu iti face griji sanii mici si fermi sunt mult mai frumosi decat cei mari si lasati.hee hee