| Fotbalistul a întrebat:

Am 15 ani si 5 luni. Lungimea penisului meu este de 13-14 cm. ce credeti este normal pentru varsta mea? eu sincer cred ca e cam mic. astept raspunsuri sincere si serioase.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| bilexa a răspuns:

Crezi ca e mic? HA ha ha. Da de cat ai vrea sa-l ai? De geaba il ai lung daca nu te termini niciodata. Marimea e una normala, nu e nici prea mic nici prea mare. Asta e parerea mea.

11 răspunsuri:
| lAuRitAs a răspuns:

eu am 16 ani si si am 17 cm

| AlexT94 a răspuns:

Fratica, degeaba vii tu cu "Mr.Bombastic, Elastic si Imens" Daca nu stii ce sa faci cu el laughing
mai degraba preocupate de "desfasurator" decat de materiale necesare laughing

Dude, get a life.Nu mai sta in fiecare zii cu rigla sa o masori.

| mrclaust a răspuns:

Nu rad de tine dar adevarul e ca e cam mic. Eu am 13 ani si il am de 17cm. Dar poate la tine se dezvolta mai tarziu sau mai greu.

| TrustMe a răspuns:

Eu il am de 71cm. imi iese prin pantaloni. bafta laughing.

Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Eşti în limite normale, nu ai de ce te teme.
Pa, pa.

| CrAnonimu a răspuns:

Eu am de 90 cm, e al 3-lea picior laughing

| Maiia69 a răspuns:

La varsta ta e normalbatting eyelashes`

| Cretzule a răspuns:

Nu se poate asa ceva laughing

| Cretzule a răspuns:

Monteclauste unde te crezi copile in filme porno? Poate ai 7 si nu ai vazut tu bine big grin

| Fotbalistul explică:

Va multumesc celor care mi-ati dat raspunsuri serioase! da voi mistocarii astia marunti chiar nu aveti altceva de facut? MULTUMESC inca odata:*

| RazvaNICE_2349 a răspuns:

Salut! este in limita normala. intra pe promen.ro sa afli mai multe