| Trap69 a întrebat:

Salut,am 15 ani,si astazi,de dimineata m-am trezit cu o durere foarte tare la testicolul stang,apoi m-am dus la baie,m-am usurat si m-a lasat durerea,dar cand il masez ma doare cand ating unele locuri, nu mereu aceleasi...si nu vreau sa ma duc la medic deoarece sper ca nu e ceva grav

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| oldbluegrumpyman a răspuns:

Depinde cat esti de dezvoltat, poate a venit momentul sa iei problema in mana. Cine stie ce ai visat, si ai inceput ceva fara sa termini.

| Trap69 explică (pentru oldbluegrumpyman):

Nu am visat nimic....nu are legatura cu asta