| tbk a întrebat:

Salut am 15 si am o intrebare.

In timp ce fac abdomene ma doare spatele jos nu stiu de ce mi puteti spune voi va rog

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si mie mi s-a intamplat asta...si tata a zis ca (virgula) cand mai fac sa ma tina cineva de picioare pentru ca imi solicit coloana!

2 răspunsuri:
| hax0r a răspuns:

Pai la 15 ani scheletul e inca in crestere. probabil nu faci bine exercitul. ah. depinde pe ce suprafata faci abdomenele.consulta un kinetoterapeut

| tbk explică:

Pe fac pe covor si el exzecut corect