| VreauSaAflu123 a întrebat:

Am 16 ani si m-am lovit la fotbal, pentru prima oara, acum vreo luna sau doua la testicule cu mingea.M-a durut pe moment, dar mi-a trecut in aprox. 5 minute.
M-am mai verificat la testicule intre timp,am facut asa-zisul autocontrol,si n-am observat nimic ciudat.
Insa, azi am citit ca testiculul drept ar trebui, in general, sa fie mai ridicat, iar la mine e invers happycel drept este putin mai lasat ca stangul.Pare o intrebare stupida,stiu,dar e vreo problema in legatura cu asta? In rest nu ma dor, nu am umflaturi, venele par ok,de asemenea si epididimul.
Multumesc anticipat pentru timpul acordat si pentru ajutor!
Bineinteles, ofer funda!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Ra_Ki_1982 a răspuns:

Nu cred ca ai nimic daca nu au aparut consecinte, nu ai de ce sa te sperii...In caz de chiar ti-e frica mergi la un medic cu trimitere de la medicul de familie happy

2 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Nu ai nimic, stai linistit.

| VreauSaAflu123 explică:

Ms! Am mai cautat un pic si in engleza(ca de, de obicei stiu mai bine ca noi laughing ) si acolo zicea ca nu stangul e mai ridicat.
Multumesc pentru ajutor!