| cedrea923 a întrebat:

Am 17 ani, inaltime 1.78-1.80 si 67 kg. Fac sala de 3 luni. Ce muschi ar trebui lucrati in special pentru a mai lua in greutate?(consider ca pentru intaltimea mea sunt cam slab) Multumesc pentru raspunsuri!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| ubox7007 a răspuns:

Picioarele pe primul loc, apoi spatele, apoi pieptul. Acestea, in ordinea in care le-am pus, sunt grupe mari deci daca le dezvolti o sa pui kile pe tine.

| amy470 a răspuns:

Lucreaza bratele pieptul si coapsele lucrate cred ca au un voloum si o greutate mare. Legat de greutate cauta pe net si vezi indice de greutate si vezi daca greutatea ta este potrivita