| Lin_Mada_1997_pxQQ a întrebat:

Salut, am 17 ani jumatate sunt baiat, e normal sa am limba asa? Gen dimineata cand ma trezesc imi miroase urat si o simt incarcata rau http://imgur.com/gallery/1NuD9xT

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| QElenaBoghiu a răspuns:

Cel mai la indemana mijloc este igiena orala riguroasa, aceasta implicand nu numai periajul dintilor dupa fiecare masa, dar si al limbii, care datorita morfologiei sale, retentioneaza resturi alimentare si bacteriene De aceea iti miroase gura.

Nu văd nici o problema la limba ta.

Pupatea-si =D

| Lin_Mada_1997_pxQQ explică (pentru QElenaBoghiu):

Adriano9x7 pe insta pup si eu haha mersi mult

1 răspuns: