| Ionitapupic a întrebat:

Salut,am 17 ani si 183 as putea sa mai cresc inca 5 cm(joc baschet, dar nu foarte mult)? Am crescut de la 14 ani numai cate 5 cm pe an nu mai mult si in ultimul timp am crescut mai mult, cred ca acuma este perioada mea de crestere, nu am avut nici o perioada in care sa cresc mai mult! Funda + vot

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| PusyVanitzy a răspuns:

Nu este asa recomandat sa cresti brusc! Daca nu prezinti dureri de coloana sau de alte parti ale corpului nu ar fi nici o problema.

| Darius392 a răspuns:

Daca faci basket o sa cresti...