| AnoniMmMzZ a întrebat:

Am 17 ani si inca nu mi-a dat barba, Mustața si cioc am insa la barba abia am puf. M-am ras si degeaba. Ma intereseaza daca este vreo crema care ma poate ajuta. Va rog, fara Răspunsuri gen " du-te la medic, așteaptă "

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| DomnişoaraClannad a răspuns:

Barba este produsa de testosteron. Probabil inca nu esti dezvoltat suficient.

| ovi001 a răspuns:

Puneți spuma de ras pe fata si sta cu ea pana ți se întărește dupa spalăte pe fața. big grin tongue

Răspuns utilizator avertizat