| danutu2001 a întrebat:

Salut, am 19 ani, sunt virgin. Si de un timp am polutii nocturne mai dese. Si nu, nu vreau ca solutii masturbarea... Va rog ajutor vreau sa scap de asa ceva.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
7 răspunsuri:
DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Pai nu prea ai ce sa faci in cazul asta. Doar sa te "eliberezi". Nici nu ar fi ok sa iei ceva special pentru a nu iti mai lasa corpul sa "functioneze" asa.
Dar este bine ca esti constient de moment.

| GabiDumitrescu a răspuns:

Fa rost de o duduie. Alta solutie nu exista. Decit cea mentionata de tine, care oricum nu va inlatura problema. Esti la varsta la care organismul functioneaza la 250% din punctul ala de vedere...

| Wr3nch a răspuns:

Sunt ceva biologic si normallaughing Si nu is pacat daca asta te intereseaza. Samanta se varsa doar cu manuta.

| NotNamed a răspuns:

Du-te la curvee. -150 lei dar traiesti momente de vis pe lângă solutionarea problemei

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mergi la biserica

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu te mai uita la filme xxx și încearcă nici sa te găsești acolo. citește o carte

| Dana2103 a răspuns:

Masturbarea sau viata ssxuala e solutia ori castrarea chimica