| CorleoneGyovanny a întrebat:

Salut.
Am 20 de ani si mi se adună mult mucus in gât și cand tusesc ma doare in spate, poate sa fie de la plamani? Eu am probleme si cu coloana vertebrală, care e cauza lor?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Violleta2022 a răspuns:

Mucusul si durerile de spate sunt posibil de la o boala de plamani, neavand nici o relevanta cu coloana vertebrala.

2 răspunsuri:
| Freya1 a răspuns:

Mergi la medicul de familie pentru un consult.Se poate sa fie bronșită, o boala de pamani sau N alte posibilitati.

| Adinariunrtatard a răspuns:

Durerea in spate poate fi cauzata si din cauza la o coasta fisurata.
Mai bine faci un control decat sa intrebi.
Nu costa asa de mult