| anonim_4396 a întrebat:

Salut, am avut acum 2 zile o pata mica rosie pe penis, 1-2 mm patrati.
Acm am observat ca acea zona se decojeste.
Sunt virgin deci nu e BTS.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
6 răspunsuri:
| mihai69 a răspuns:

Și dacă ești virgin, crezi tu că ești total imun la orice BTS? cât de naiv poți fi...

| anonim_4396 explică (pentru mihai69):

Nu am cum sa iau bts laughing

| mihai69 a răspuns (pentru anonim_4396):

OK, visează în continuare!
(totuși, ca să nu spui că nu ți s-a spus - ba da, ai cum să iei BTS și fără contact sexual!)

| anonim_4396 explică (pentru mihai69):

Ma duc la medic odata la 4 luni, luna asa am fost la medic, n-am nimic

| Elena9328 a răspuns:

Un voiaj la un doctor dermatolog

| florin8ake a răspuns:

Daca ai aavut deja ce rost are sa te ingrijorezi. Fii atent daca mai apare si apoi mai puneti semne de intrebare. Daca ti-a trecut e bine.