| SunShineVlad98 a întrebat:

Salut Am avut o problema inainte sa ma duc la mare si am stat in stres toata saptamana de vacanta la mare si cand am ajuns acasa am aflat ca problema s-a rezolvat si acum imi pare rau ca nu m-am putut bucura de plaja si de mare cum pot face ca sa trec peste asta sa nu mai fiu suparat ca nu m-am distrat la mare?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Timpu vindeca tot, lasa ca te vei distra data viitoare, dublu

| FreakyFred a răspuns:

Nu cred ca se incadreaza la "Sanatate". Oricum, daca tot erai asa ingrijorat de ce te-ai mai dus la mare? In plus, eu nu inteleg ce te poate ingrijora atata. Daca se putea rezolva, nu aveai niciun motiv sa te ingrijorezi. Relaxeaza-te, viata e scurta si poate deveni chiar urata daca nu te relaxezi.

| nicko a răspuns:

Distreaza-te altcumva tongue ...si apropo lucrurile astea se intampla des... bucura-te ca s-a rezolvat problema tongue