| bymhyt a întrebat:

Salut am avut un accident și am fost operat de doua ori pana la urma am plăcuță (pe 7 martie anul acesta) dar nu pot indoi degetul inelar de la palmă mi s-a zis ca e calcifiat cacia m stat mult fara sal incerc sa-l misc cam 8 saptamani dupaam avut voie sa incep recuperarea, iar acum urmeaza sa mi se faca anestezie pentru a indoi fortat degetul caci nu pot sal indoi cand incerc sal indoi nu merge se blochează, a mai pățit cineva așa ceva sa i se forteze degetu sub anestezie oare mă va durea după sau exista riscu să se rupă iarăși sau să raman așa cu el? Apreciez orice raspuns.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| BlackLight1987 a răspuns:

Durerea va fi... Dar important este sa asculti indicatiile medicului specialist! Imi pare sincer rau sa aud asta, Dumnezeu sa te întărească, nou suntem alaturi de tine!