| Corsi a întrebat:

Salut am câteva întrebări
1. Un medic privat urolog poate face operația de filmoza? Pot decalota complet doar în stare fleasca
2. De câți medici este nevoie pentru o operație de filmoza?
3. Cat costa o operație de filmoza la un medic privat?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Violleta2022 a răspuns:

La operatia de fimoza este nevoie de 1 singur chirurg si da, poate fii si urolog.
Fimoza este cea mai uosara interventie chrurgicala, se face in 10 minute si nu necesita anestezie generala, doar locala.
Este mai usoara si decat un avort facut femeilor.
Pretul este 120 lei la Rosana Medical (uita-te la sectiunea de urologie si vezi toate preturile).
http://www.rosanamedical.ro/lista-de-preturi/

si aici, 3 adrese ale clinicii:
http://www.rosanamedical.ro/contact/

2 răspunsuri:
| SilentAsaSSin a răspuns:

Frate nu e nevoie de nici o operatie... La unii trece fimoza dupa al 2 lea sau al 3 lea act sexual

| AlexRv a răspuns:

Buna Krossqz!

Pai sa vedem:
1. Da medicul privat o poate realiza.
2. Este nevoie de 2 medici chirurgi urologi, un medic anestezist si cel putin 2 infirmiere.
3. Cat poate costa o altfel de operatie iti poate spune doar medicul cutare.

O zi faina!