| alecs94 a întrebat:

Salut, am cazut la fotbal cu picioru intr-o parte din aer si s-a umflat la glezna ce sa fie?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| BeHappyForMe a răspuns:

Du-te iar la doctor si intrebal si e cel mai important sa te duci din cand in cand sa iti verifice ghipsul si sa ti-l repuna pentru ca asa pe procedeaza si sa nu ai alte probleme eu zic ca nu enimic grav dar totusi intreaba doctorul care ti la pus sa fii sigur.

1 răspuns:
| ruxi a răspuns:

Cred- entorsa