| madySweetly a întrebat:

Salut,am curent la masele si nu stiu cum sa scap.Imi puteti spune cum sa scap?
In afara de cea cu tigara si cu sarea si cu conul de hartie (cred)

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| blackcat99 a răspuns:

Am trecut si eu prin asta. Daca ai prin casa Algocalmin sau Nurofen Express capsule moi ia o pastila / 2 maxim. De asemenea, te va lasa durerea daca tii in gura apa calda. Nici oparita, dar nici rece. Si baga-ti putina vata inmuiata in spirt in ureche. Daca nu ai pastile in casa, incearca pe la vecini.