| Vasi135 a întrebat:

Salut, am facut niște analize de sânge și leucocitele mi-au ieșit de 9.03 și pe foaie scrie ca trebuie maxim de 8.00 și apar cu semnul'! ' îmi poate spune cineva dacă e o problema mare?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Este o problemă. Ai undeva în corp o infecție.

| Vasi135 explică (pentru sadrian46):

Ar putea fi ceva grav? Am ceva probleme cu dantura

| sadrian46 a răspuns (pentru Vasi135):

Gravitatea nu se stabilește cu presupusul, ar putea fi sau nu ar putea fi. Ai probleme cu dantura? Rezolvi problemele cu dantura, dacă ele produc puroi. Apoi faci din nou analiza de sânge și vezi dacă leucocitele sunt la nivel normal sau din nou mărite. Nu aștepți până devine chiar grav.