| Sebastian0000 a întrebat:

Am facut sex acum 2 zile fara prezervativ si mi-a iesit glandul, ma doare la orice atingere... Au mai aparut si niste umflaturi intre gland si piele. Ce se intampla?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Mergi urgent la medic!

| 10n a răspuns:

Sunt sanse sa te fi imbolnavit.
daca ai facut sex cu prietena. sfatul meu ar fi sa te desparti de ea.
daca ai facut sex cu o fata de meserie (in niciun caz nu trebuia sa faci nimic neprotejat)