| sorinel6666 a întrebat:

Salut, am facut varsat de vant, cum pot sa scap de el mai repede, spuneti-mi va rog?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| FoxyM a răspuns:

Salutare! Vizitează medicul de familie și acesta îți poate spune sigur cum poți scăpa mai rapid de vărsat.

| love1996 a răspuns:

Varsatul de vant este o boala a copilariei ( o poti face oricand si la orice varsta dar in general la copii) nu ai cum sa ii grabesti vindecare ea trece de la sine dupa 15-18 zile si medicul de familie iti poate da doar un unguent pentru mancarime si sfatul de a sta mai mult in casa sa nu ia si altcineva... Cam asta e. Mai mult nu am ce zice.