| giulianito a întrebat:

am ginecomstie care nu trece de 3 ani
am consultat recent mai multi medici dintre care 2 mi-au zis sa merg la sala poat eaceasta va ajuta la restabilirea titelor 2 au zis ca doar prin chirurgie pot sa ma debarasez de ele! nu stiu ce sa fac si az dori citeva date exacte privind pretul unei chirurgii!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| Geordan a răspuns:

Eu te sfatuiesc sa MERGI sa vorbesti cu un medic! La varsta ta nu este cazul sa faci aceasta interventie! Si spun asta in calitate de cadru medical! Faci cum vrei si cum crezi TU! Mergi si vorbeste cu un medic specialist! Daca aceasta "problema" constituie pentru tine un factor "invalizant" - mai mult psihic... poti consulta un psiholog! Stai de vorba cu parintii tai! Vorbeste-le despre aceasta problema! Roaga-i sa mergeti la un consult!

| white_2190 a răspuns:

La regina maria costa 5000 de ron http://www.reginamaria.ro/ro/spitale/preturi