| harri2000 a întrebat:

Am luat 1 pastile nurofen express capsule moi intr o singura ora, iar ele se iau la cel putin 8 ore, ce pot face acum?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O sa-ti creasca par la subrat si mustata.Gata,faptul e consunat nu ai ce face. Daca apuci sa citesti aceste randuri inseamna ca nu ai patit nimic rau.Ai grija altadata sa nu mai iei doua la interval asa de mic.Au si ele(pastilele) efecte negative.Ciao.

| harri2000 explică:

2 pastile nu 1!

| GarenAP a răspuns:

Vezi ca nu cred ca ai zis bine... adica ai zis 1 pastile :O. Oricum daca ai luat mai mule din greseala nu cred ca are nimic... nurofen-ul nu este asa de puternic ca sa te afecteze. Mai bine du-te si mananca ceva sa nu ai stomacul gol o sa te ajute sa nu patesti ceva (sa te doara burta sau ceva, adica nu ceva grav ) Bafta! big grin