| 1112 a întrebat:

. salut. am nevoie de mare ajutor.sad. pisica mea e bolnava de azi dimineata. si nu stiu ce sa. i fac... nu mananca si sta doar intinsa. i.am dat wisskas si a mankat putin si l. a dat afara.straight face. ce sa fac?crying, voi ati patsit. o?straight face.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| RoXxy a răspuns:

Da-i lapte caldut, cat mai mult.Pui intr-o seringa(fara ac bineinteles)si o fortezi sa manance ca altfel o pierzi.Dar daca e batrana mata ta, si i-a venit randul si nu e bolnava din alta cauza atunci nu o poti salva.

9 răspunsuri:
| pinguuina a răspuns:

Fugi cu ea la medicul veterinar.

| ImiPlaceSaEnervezLumea a răspuns:

Fuguta la vetreinar! nu mai sta!

| MG4Life a răspuns:

Du-o la un veterinar, cred ca este otravita sau are vreo infectie!
Cel mai bine stie un veterinar, mult noroc!

| NoNameJunior a răspuns:

Buna.
Cred ca este racita.du-o la doctorul veterinar! el stie cel mai bine ce ii poate face. daca tii cu adevarat la pisica ta, trebuie sa o duci la veterinar.cine stie, poate veterinaru' cu o simpla injectie ii salveaza viata.deci e foarte important! Mult succes! te pup, pa!

| elenyss a răspuns:

Du-o la un doctor veterinar. Cu ocazia asta intreab-o si cat de proasta e mancarea whiskaswinking

| MioaraParalescu a răspuns:

Du-te la un medic veterinar bun...Incearca sa i dai niste apa, sa o hidratezi, si duo la vet.Mult noroc!

| carmen_4289 a răspuns:

Eu nu asi parasio...sincera eu ma atasez de orice animal(m-am atasat o data de 10 pui de gaina de la bunica si am plans cand unul a disparut)cum te-ai simti daca ai parasio la fel ca mine trista asadar duo la veterinar este specialist si o vindeca.

| iAdE a răspuns:

Da am avut si eu o pisica...dar imediat ca am vazut ca s-a simntit rau am dus-o imediat la veterinar, ia recomandat un tratament si i-a facut o injectie iar dupa 2 zil se simntea de ja mai bine, iti recomand sa faci si tu la elhappysucces

| Senorita2000 a răspuns:

Du-o la veterinar ca poate are ceva. Daca nu o duci cat de curand poate pati ceva. Asa ca fa ce ti-au spus majoritatea.Toate cele bune!