| nat9214 a întrebat:

Salut,am o bubita linga anus.si imi provoaca mincarimi si usturimi
ce poate fi? si de la ce a aparut?
va rogggg rs

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| mami a răspuns:

Mai bine mergi la medic, sincer nu e de glumit cu sanatatea
poate a iesit doar un cos si iti da senzatzia asta dar mai bine fa-ti un consult

| Latinmoon a răspuns:

Cos probabil, spala-te si da-te cu pudra.
Good luck!