| Maria457creata a întrebat:

Salut! Am o contuzie la piciorul drept la genunchi mi s-a spus ca nu e grav si saptamana viitoare am control crede ti ca imi va da gipsul jos
Mentionez ca mi-a pus gipsul doar pentru a pune piciorul in repaus, nu trebuia neaparat ghips pus(spusele medicului)

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Crezi ca aici este Mama Omida ca să avem de unde sti asta?

| Torrpi a răspuns:

Asta depinde de ce va vedea medicul la control. Daca tu te grabesti si fortezi piciorul, previziunea mea este ca vei sta si mai mult in ghips. Ai rabdare daca vrei sa fie bine.