| Idk296230 a întrebat:

Salut! Am o infecție la măsea care nu mi-a mai trecut de vreo 7 luni,e puțin umflată, mai mă doare uneori puțin.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
5 răspunsuri:
| johnnny123 a răspuns:

Am auzit că există o profesie care se ocupă cu problemele astea... Nu mai știu exact cum se numește. denflist? demdisc? Dentist.

| StoicAnalysis a răspuns:

Pai si de ce ne zici noua? Mergi la dentist...

| Cipi1212 a răspuns:

Rezolvă problema cu infecția dintelui pentru că îți poți îmbolnăvi tot corpul.

| AndaAlexandra a răspuns:

Mergi la dentist. Se poate agrava. Dacă e in partea de sus, poate afecta sinusurile

| andreispeed250 a răspuns:

Ai luat antibiotic? Consulta un dentist