| SpikeSpigel a întrebat:

Am o intrebare, eu sunt de vreo 2 zile putin racit si prietena mea vrea sa o sarut, credeti ca este vreo problema dac ao sarut, adica sa se imbolnaveasca si ea? Stiu ca este destul de posibil dar vreau sa fiu sigur. Adica nu vreau nici sa se supere dar nici sa raceasca

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Cts_Florin_1990 a răspuns:

Sarut-o si da-i un ceai fierbinte dupa...

2 răspunsuri:
| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Daca tine cont de faptul ca a stat cu tine, care esti racit, si bea un ceai fierbinte sau chiar o cana de vin fiert, nu cred ca se mai instaleaza raceala si la ea.

| cristimihailov a răspuns:

Sarut-o. O sa fiti impreuna bolnavi si asta va va apropia.