| pisikutza123 a întrebat:

, am o intrebare pentru voi care asi dori sa ma ajutati, am ciclul menstrual dupa a 2 zi mi s-a umflat vaginul, nu pot intelege care ii cauza, si inca una, am fost la bae si m-am spalat la vagin cu apa calduta si din vagin imi iesea singe inchegat, asta ce poate fi? mersi de atentie

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| justsmk a răspuns:

E normal sa-ti iasa sange inchegat cand ai menstruatie...Dar chestia cu umflatul, sincer, nu stiu. Poate fi tot din cauza menstruatiei, dar rar intalnita. Cea mai buna solutie este sa consulti un ginecolog cat mai rapid. Bineinteles daca iti este rusine ai putea astepta sa-ti treaca menstruatia si apoi sa vezi ce se intampla, dar lasa rusinea si du-te la ginecolog.
*pont? alege un ginecolog barbat, chiar daca asta pare sa fie si mai rusinos; deoarece femeile sunt mai rele si mai orgolioase, te pot face sa te simti mai stanjenitor laughing.

5 răspunsuri:
| negru30 a răspuns:

Asta inseamna ca ai dat cu ea in populatie - o sa-ti treaca

| pisikutza123 explică (pentru negru30):

Populatie ce mai inseamna?

| negru30 a răspuns (pentru pisikutza123):

Ce a scris Alexya9012

| 愛日本 a răspuns:

De ce nu-i spui mamei tale?

| SuperGirl122222222222 a răspuns:

Vaiii...mai,du-te la doctor.nu e de bine.e ceva gravthinking mai bine du-te fa-ti un control, la ginecolog.