| Yyggfyjjbg a întrebat:

Salut,am o problema, cand merg la scoala incep sa eman un miros neplacut, colegii nu ma evita doar ca de ceva timp mi se intampla asta.Folosesc deodorant mereu,fac dus in fiecare zi, iar acasa sau cand ies din scoala miros absolut normal, am 13 ani fac 14 anul acesta, va rog seriozitate pentru ca sunt disperat.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| Donsavas a răspuns:

Mergi la un dermatolog sa te consulte, iti da tratament si iti da si trimitere la endocrinologie.