| AnoniMmMzZ a întrebat:

Am o problema care ma afectează destul de mult. Acum câteva saptamâni aveam Mustața din plin. Insa de când mi-am ras-o ( evident nu era prima oară) nu mi-a mai crescut deloc par. Ce sa fac? Din ce cauza e? Ajutor, repede!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Gabi19971983 a răspuns:

Ei.Ce te sperii asa? Este o atat de mare problema? Stai linistit iti va creste la loc, asa mai sunt perioade in care hormonii nu actioneaza asa cum trebuie. Stai linistita nu se poate sa nu iti mai creasca. Poate fi din cauza frigului, sau a produselor de barbierit pe care le folosesti.
Succes!
Funda?

3 răspunsuri:
| bogdi504 a răspuns:

Du-te ba scoompik ce naiba fata isi "rade" mustata la doua saptamani laughing bv teodorika24winking