| mkkm a întrebat:

Salut,am o problema cu o masea, la 14 ani,am avut o carie destul de urata,asa ca mi-a omorat nervul,Acum, la 15 ani,acum,din prost obicei,nu m-am spalat pe dinti si mi-a aparut o carie destul de urata si deja se misca,O sa ma duc la dentist dar, o sa fie scoasa?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| Valtok a răspuns:

Spalate pe dinti ma om bun