| Iamnitchi20 a întrebat:

Am o problema la piciorul stang. Mai exact unde este rotula.dar nu rotula ma doare ci in zona laterala.a rotulei. Ma doare foarte tare cand merg. Ca sa pot merge fara sa am dureri prea mari ..trebuie sa tin piciorul drept. fara sa il indoi. Daca il indoi in aer ma doare foarte tare. Dar daca il tin drept nu mai persista durerea dar daca il indoi in aer piciorul stang devine aproape insuportabila durerea. Am inteles ca nu trebuie sa fortez acel ligamenrt sa muschi..Asta e problema, ca nu stiu ce este. Ca e muschi sau ligament in intins nu stiu. Tocmai de asta am apelat la voi. Cei care au cunostinte medii spre avansat despre aceasta problema. Imi puteti lasa un mesaj privat ca sa va adaug pe Yahoo Messenger si sa va arat poza. Exact unde persista durerea aproape insuportabila. Multumesc de intelegerea acordata.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Bargu_Ioan_2001 a răspuns:

Du-te la un doctor sa te vada