| anonim_4396 a întrebat:

Salut am o problema mă înec in somn noaptea și fac că măgarul fac foarte urât și mă inec

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Mergi la medic ca-i posibil sa ai gatul inflamat sau bronsita.
sanatate multa!

| gabicoo a răspuns:

Apnee?

| ReddY25 a răspuns:

Sigur că da

| StudentLaMedicina a răspuns:

Trebuie să dormi pe o parte, nu mai dormi pe spate. Ai acid care îți vine pe gât noaptea şi te îneci.

Ia Omeprazol 20 mg îl poți cumpăra fără rețetă de la farmacie şi ia-l dimineața pe stomacul gol, apoi mănâncă ceva după 1h. După 2 săptămâni ar trebui să simți diferența.