| RomaniaBestCris a întrebat:

Am o problema poate va este a ride, dar pentru mine nu.Am 15 ani, sunt baiat am Penisul de 15 cm erectie si 10 fliasc.Problema consta ca Penisul meu este curbat si am citit pe niste forumuri ca poate fi ceva grav. Daca stiti dati-mi si mie niste sfaturi.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
greece12
| greece12 a răspuns:

Nu mai crede tot ce citesti,invata sa faci diferenta intre informatia corecta si cea interesata,cu scop comercial!
Sunt destui barbatii al caror penis este usor curbat sau strambat intr-o parte,nu te mai nelinisti, e fiziologic.
Lucrul asta se intampla fie din cauza pozitiei in care este purtat in lenjeria intima, fie de la o frecventa exagerata a autosatisfacerii, fie din mostenirea genetica!
Atat timp cat nu ai vreo durere sau vreo jena fizica si functioneaza normal, nu te mai ingrijora degeaba.
Bine?

3 răspunsuri:
| Azµre a răspuns:

Nu e nimic grav. Vei supraviețui!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Curbarea pensiului este un aspect normal si se intalneste la multi barbati. Este genetica si se datoreaza dezvoltarii inegale a corpilor cavernosi. Nu il poti indrepta si nici nu este nevoie, fiindca nu reprezinta o problema.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună!
Este normală curbarea penisului, nu te mai spăria atâta, că nu mori acu!
Te pup!