| Laura_4557 a întrebat:

Am o problema:sunt racita de citeva zile! Nu mai scap de febra si tuse! Ma-m saturat deja de pastile! Vreau niste metode traditionale!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
5 răspunsuri:
| Parmalat a răspuns:

Yo cred ca esti deja caz de Ampicilina.
Stii, sunt momente cand infectia s-a instalat atat de bine ca nu scapi fara antibiotic.

| alexeanca a răspuns:

Remediu traditional:baie fierbinte cu sare doar daca nu ai febra. Ceaiuri cu multa lamaie.

| bebitzuluy a răspuns:

Frectie si baga-ti picioarele in apa fierbinte si bea ceai cald.Pt febra pune-ti in picioare sosete pe care le inmoi in otet.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai daca vrei ceva bun unite aici:supa de pui, o baie fierbine inainte de culcare, ceai de plante si calduika(si nu iesii afara!)fate bine repede! nmai bine! ceaw, SarbAtori feicie!:*:*tzuk po toti

| GiiaaBăă a răspuns:

Raspuns anonim cred ca are 8 ani si nu stie sa scrie (dupa mine) Adica, uite: unite, fierbine, calduika, nmai, feicie, po. Ori nu ii merge tastatura bine.