| GoodNight a întrebat:

Salut,am o problema testiculul meu stang este mai umflat decat
celalalt si sperma mea e de culoarea apei si este cleioasa si
imi este frica ca nu o sa pot avea urmasi, apropo am 13 ani.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| RadioactiveUranium a răspuns:

Omule de cate ori sa va mai repet.Este normal sa ai un testicul mai mic si unul mai mare.Nu pot fi egale.Si sperma are mai multe nuante de la albul semi-transparent pana la galben-galbui.Si lasa-te de masturbat nu de alta dar pierzi minerale si saruri.Doar la 18 ani te mai masturbezi odata sa vezi daca mai functioneaza si din 10 in 10 ani pana la 50. Funda?

| anonim72 a răspuns:

Ar fi cazu sa mergi la doctor si sa lasi masturbarea